تبلیغات شما اینجا طراحی سایت تعمیر پکیج ایران رادیاتور غرب تهران تعمیر پکیج بوتان مدل اپتیما
بستن تبلیغات [X]
کاغذ دیواری کودک

وظیفه اصلی کاغذ دیواری کودک این است که فضای گرم و دلچسب را برای کوچولوها فراهم کند. این مسئله یک دو گانگی برای طراحان ایجاد می کند چون دکور اتاق کودک توسط پدر مادرها انتخاب می شود ولی در عین حال باید برای کودک دلچسب باشد.

کودکان در دنیایی با تصورات و خلاقیت های بی نهایت زندگی می کنند و کاغذ دیواری های ما این مسئله را در نظر گرفته اند: حیوانات، شخصیت های معروف داستان ها و کارتون ها، راه راه و خال خالی. کاغذ دیواری کودک آلبوم بیبی ورلد بسیار متنوع بوده و شامل طرح های کارتونهای معروف جهان می باشد و از بهترین کیفیت ها انتخاب شده است.

برای اتاق کودک از رنگهای ملایم استفاده می شود به این منظور در کاغذ دیواری ها از رنگ هایی مانند صورتی روشن، یاسی، کرم، آبی روشن و زرد استفاده می شود. استفاده از این رنگ ها منجر به آسایش کودک می شود.

برای کاغذ دیواری کودک کیفیت حرف اول را می زند. کاغذ دیواری کره ای بیبی ورلد فاقد هر گونه مواد آلاینده و شیمیایی بوده و سطح نرم آنهادست کودک شما را آزار نمی دهد. این کاغذ دیواری ها دارای روکش وینیل بوده و 100% قابل شستشو است. این کاغذ دیواری ها را از نزدیک ببینید و زیباترین را در سیسمونی تازه متولد خود قرار دهید.

در این کاغذ دیواری ها همه چیز فراهم شده تا عشق خود را به بهترین شکل به فرزند خود هدیه دهید.ن : کاغذدیواری نکست
ت : پنجشنبه 9 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)