تبلیغات شما اینجا طراحی سایت تعمیر پکیج ایران رادیاتور غرب تهران تعمیر پکیج بوتان مدل اپتیما
بستن تبلیغات [X]
nextwallpaper

کاغذديواري هاي ساخته شده از الياف بافته نشده (non-woven)

اين كاغذديواري ها داراي بستري از الياف دراز سلولزي بافته نشده هستند ، اكثر اين كاغذ ديواري ها بدون لايه محافظ وينيل ساخته مي شوند تا بهترين سازگاري را با محيط زيست داشته باشند،
عدم استفاده از لايه وينيل اين نوع كاغذديواري ها را به عنوان كاغذديواري هاي (قابل تنفس) معروف كرده اند و بدين منظور بهترين گزينه براي محيط هاي نشيمن با رطوبت كم هستند
در برخي موارد سازندگان جهت تقويت ساختار كاغذديواري ، بستر الياف را نيز با وينيل مايع يا اكرليك پوشش می دهند و سپس رويه تزئيني را بر روي آن سطح چاپ مي کنند.

واد تشکیل دهندهٔ کاغذ دیواری غیر بافته شده از مخلوط الیاف فیبر سلولوزی بلند و الیاف نساجی در دستگاه کاغذ تولید شده است. این شبکه به وسیلهٔ مواد آکرلیک تقویت شده و به کمک رنگدانه‌ها یک نوع تاری ایجاد می‌کنند. افزودنی‌های خاص هم جهت ایجاد رطوبت، استحکام و قدرت جذب مورد استفاده قرار می‌گیرند. غیر بافته شده‌ها موادی را ایجاد کردند که از لحاظ ابعاد و اندازه تغییر شکل نمی‌دهد؛ بنابراین رطوبت مانند چسبی عمل می‌کند که بتوان کاغذ را بر روی دیوار نصب نمود. این تکنیک بسیار در وقت نصاب صرفه جویی نموده و نصاب دیگر نیازی به دوباره چسب زدن کاغذ و منتظر ماندن برای تکهٔ بعدی حین نصب ندارد. کاغذهای غیر بافته شده نصب بسیار آسانی دارند و دوباره نیز قابل استفاده می‌باشند. زیرا حالت خود را به خاطر مواد چسبنده‌ای که در پشت کاغذ هست از دست نمی‌دهند، مواقعی که نیاز به برداشتن کاغذ جهت انجام برخی امور مانند تعمیر سیستم تأسیسات و برق که پشت کاغذ در دیوار تعبیه شده‌اند است، می‌توان کاغذ را از دیوار جدا نموده و دوباره نصب نمود.ن : کاغذدیواری نکست
ت : پنجشنبه 9 فروردين 1397

وظیفه اصلی کاغذ دیواری کودک این است که فضای گرم و دلچسب را برای کوچولوها فراهم کند. این مسئله یک دو گانگی برای طراحان ایجاد می کند چون دکور اتاق کودک توسط پدر مادرها انتخاب می شود ولی در عین حال باید برای کودک دلچسب باشد.

کودکان در دنیایی با تصورات و خلاقیت های بی نهایت زندگی می کنند و کاغذ دیواری های ما این مسئله را در نظر گرفته اند: حیوانات، شخصیت های معروف داستان ها و کارتون ها، راه راه و خال خالی. کاغذ دیواری کودک آلبوم بیبی ورلد بسیار متنوع بوده و شامل طرح های کارتونهای معروف جهان می باشد و از بهترین کیفیت ها انتخاب شده است.

برای اتاق کودک از رنگهای ملایم استفاده می شود به این منظور در کاغذ دیواری ها از رنگ هایی مانند صورتی روشن، یاسی، کرم، آبی روشن و زرد استفاده می شود. استفاده از این رنگ ها منجر به آسایش کودک می شود.

برای کاغذ دیواری کودک کیفیت حرف اول را می زند. کاغذ دیواری کره ای بیبی ورلد فاقد هر گونه مواد آلاینده و شیمیایی بوده و سطح نرم آنهادست کودک شما را آزار نمی دهد. این کاغذ دیواری ها دارای روکش وینیل بوده و 100% قابل شستشو است. این کاغذ دیواری ها را از نزدیک ببینید و زیباترین را در سیسمونی تازه متولد خود قرار دهید.

در این کاغذ دیواری ها همه چیز فراهم شده تا عشق خود را به بهترین شکل به فرزند خود هدیه دهید.ن : کاغذدیواری نکست
ت : پنجشنبه 9 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)